(+90 326)
213 87 59
     Üye Ol Giriş Yap Sepetim
Üyelik Hakkında Bilgiler

Web sitemize üye olmak için üst menünün sağında yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak yeni üye formunu doldurunuz. Ücretsiz üyeliğinizin tamamlanmasıyla birlikte sipariş vermeye başlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.Ürününüze ek 4 tl fiyat farkı yansıtılarak kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz

Sipariş Hakkında Sorular

1 iş günü içerisinde sipariş vermiş olduğunuz ürünleri  temin edip, kargo ile adresinize teslim edilmek üzere tarafınıza kargo ile göndermekteyiz.

Siparişi verilen ürünler 1 iş günü içerisinde tedarikçilerimizden hızlı bir şekilde temin edilip, tarafınıza gönderildiği  için bütün çalışanlarımız ellerinden gelenin en iyisini en hızlı şekilde ortaya koymaya çalışmaktadır.

Türkiye’nin dört bir tarafına Türkiye'nin en iyi kargo şirketleri ile ürünlerinizi adresinize teslim gönderiyoruz. Mobil alan içerisinde olan adreslere kargolar haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadır.

Gönderimlerimiz Türkiye sınırları ile kısıtlıdır. Yurtdışı gönderimlerimiz bulunmamaktadır.

Hafta içi 09:00 – 15:00 saatleri arasında vereceğiniz siparişler ürünler stoklarımızda mevcutsa, tedarik edilmeyecekse; aynı gün kargoya verilir.

nshop.com.tr ailesi olarak kişisel bilgilerinizin güveni bizim için oldukça önemlidir. Bu yüzden oldukça güvenilir ve modern bir güvenlik sistemimiz mevcut. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen "128 bit SSL Güvenlik Sertifikası"nı kullanıyor ve böylelikle müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.

Tarafınıza “siparişiniz onaylandı” maili gönderildikten sonra ürünlerinizin tedarik süreci başlar. Siparişlerinizi, tedarikçilerimiz ile bağlantı kurarak 1 iş gününde ürünlerinizi tek bir paket içerisinde toplamaya başlarız ve en kısa zaman içerisinde kargoya vererek, adresinize teslim edilmesini sağlarız. 

Özel Sorular

Elbette tavsiye edebilirsiniz. Tavsiyeleriniz bizim için her zaman önemlidir. Mutlaka dikkate alınacaktır.

Tedarikçi olmak için info@hataysultansofrasi.com.tr adresimize mail atmanız yeterli olacaktır. Tedarikçi ilişkileri uzmanlarımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Sultan Sofrası® Tüm Hakları Saklıdır © 2016
Sitede bulunan tüm resimler Hatay Sultan Sofrasına aittir. İzinsiz kullanılamaz.